Spotkanie Klubu: Pasja sposobem na innowacyjny rozwój
13 czerwca 2017
Jak skutecznie chronić swoje oszczędności?
27 lipca 2017
Pokaż wszystkie

Za nami wyjątkowe spotkanie Klubu Biznesu SBF

Za nami kolejne spotkanie Klubu Biznesu SBF, tym razem pierwszego dnia lata, 21 czerwca 2017, partnerzy klubu oraz zaproszeni goście spotkali się na w hotelu Mercury w Poznaniu. Spotkanie odbyło się pod hasłem: Pasja sposobem na innowacyjny rozwój

W trakcie spotkania wysłuchaliśmy trzech prezentacji:

Czas na polskie wino!

Konrada Terecha, Właściciela Winnicy Nadwarciańskiej, wielokrotnego uczestnika Mistrzostw Polski Sommelierów, który opowiadał o sposobach inwestowania w szlachetny trunek.

Otwórz oczy na innowacje

Pani Prezes Parku Technologicznego YouNick, Dagmara Nickel pokazała w jaki sposób mogą rozwijać się u nich startupy, jak w nie inwestować oraz jak każdy przedsiębiorca może swój projekt w YouNick.

W ostatniej prezentacji Włącz się do gry o…STADIONY! – Piotr Matecki, Prezes Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Piotr Reiss, Legenda Lecha Poznań, przedstawili wizję Akademii w udoskonaleniu treningów zawodników w okresie zimowym za pomocą pneumatycznych zadaszeń boisk na otwartym powietrzu.

Spotkanie miało również wymiar symboliczny, ponieważ dzień wcześniej swoje 45. urodziny obchodził Patron Akademii Piłkarskiej Reissa, Piotr Reiss. Z tej okazji atrakcją wieczoru był wysęp iluzjonisty Jędrzeja Waberskiego, który wszystkim obecnym przybliżył świat magii i iliuzji.

Po części oficjalnej przyszedł czas na szampana, tort oraz uroczystą kolację, podczas której rozmowy nie miały końca.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu.

Klub Biznesu SBF to miejsce rozwoju dla firm oraz miejsce spotkań przedsiębiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *