Buy Levitra No Prescription Required Medicamento Atarax 25 Mg Where Can You Buy Bactroban Cream Actonel Ec 35 Mg Where Can I Buy Accutane In Australia
Spotkanie SBF w kinie Bułgarska 19!
30 marca 2017
Konferencja ,,Dziecko najlepszą inwestycją”
20 kwietnia 2017
Pokaż wszystkie

Do grona SBF dołączył kolejny Partner – DC Finanse!

Spółka DC Finanse powstała z pasji młodych ludzi, dla których zagadnienie podatkowe i rachunkowe to codzienne hobby. Dziś to zespół, w którym młodość i doświadczenie pozwalają na budowanie usług księgowych z możliwością wyjścia ponad zwykłe przesłanie informacji o podatku. DC Finanse to możliwość dostępu do dokumentów przez 24 godziny na dobę, możliwość pracy na wspólnych danych. DC Finanse, to Twoje Biuro Rachunkowe.

 

Profil działalności

Bieżący nadzór nad finansami, odpowiednie zarządzanie ich płynnością oraz wynikiem finansowym, to jedne z najważniejszych czynników przyczyniających się do sukcesu firmy.
Współczesne przedsiębiorstwa wymagają od swoich biur rachunkowych usług, wykraczających poza szablonowe świadczone przez tego typu firmy.
DC Finanse wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując szeroki wachlarz usług doradztwa finansowego, począwszy od księgowości i kadr, uzupełniając obligatoryjne elementy rachunkowości finansowej, elementami rachunkowości zarządczej, takimi jak analizy finansowe i controlling. Jedną z branż, w której się specjalizujemy jest branża hotelowa, gdzie wdrażamy księgowość ze standardów USALI.
Usługi, które chcemy Państwu zaoferować w ramach współpracy z DC Finanse to przede wszystkim:
KSIĘGOWOŚĆ – Standardowa rachunkowość finansowa ograniczająca się do księgowania dokumentów i ustalania podatków jest niewystarczająca, by zaspokoić potrzeby racjonalnego zarządcy. Przedsiębiorstwo, którego celem jest rozwój oraz maksymalizacja dochodów, poza świadczeniem podstawowych usług księgowych, oczekuje od swojego biura rachunkowego również aktywnej postawy i zaangażowania w doskonalenie firmy. Dzięki możliwości współpracy online jesteśmy bliżej przedstawienia rozwiązania, które pozwoli na zwiększenie efektywności Państwa działalności.
KADRY I PŁACE – Prowadzenia kadr i płac w naszym przekonaniu wymaga odpowiednich umiejętności i dużego doświadczenia. W DC Finanse podjęliśmy decyzję o powierzeniu spraw pracowników naszych klientów, osobom które pracowały wcześnie z dużymi przedsiębiorstwami, które od ponad 10 lat są na bieżąco z wszystkimi sprawami płacowymi. Są to osoby, które dodatkowo związały swoje kariery ze studiami prawniczymi, co całościowo pozwala nam domknąć sprawy Państwa pracowników. Kadry w naszym wykonaniu idealnie uzupełniają prowadzoną przez nas dla Państwa księgowość.

– KSIĘGOWOŚĆ DLA HOTELI USALI –
Standardowy System Rachunkowości Hotelowej (ang, USALI – Uniform System Accounts for the Lodging Industry) stanowi przykład coraz popularniejszej rachunkowości zarządczej oraz narzędzia pozwalającego skuteczniej zarządzać hotelem. Dzięki temu systemowi masz szansę większyć wydajność swojego hotelu.
-DYREKTOR FINANSOWY

-ANALIZY FINANSOWE I MONITORING NALEŻNOŚCI

 

Promocje

Dla wszystkich nowych spółek, które będą chciały powierzyć nam prowadzenie księgowości i kadr – pierwsze sprawozdanie finansowe przygotujemy za jedyne 100 zł netto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *