Turniej Bowlingowy Klubu Biznesu SBF!
24 stycznia 2018
Pokaż wszystkie

Cóż to były za emocje! Relacja z turnieju bowlingowego Klubu SBF!

We wtorek 7.02.2018 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Biznesu SBF, łączącego Firmy i Przedsiębiorców zgromadzonych w Klubie oraz Partnerów i Sponsorów Akademii. Tym razem mieliśmy przyjemność spotkać się u jednego z naszych Partnerów-Centrum Rozrywki Gravitacja.

Spotkanie rozpoczęliśmy od części zapoznawczej, w trakcie której wszyscy zebrani goście mieli możliwość przedstawienia się, oraz reprezentowanego przez nich przedsiębiorstwa.  W ten sposób już od początku spotkania udało się nam stworzyć luźną i przyjazną atmosferę, sprzyjająca budowaniu pozytywnych relacji.

Część prelekcyjną otworzył Pan Filip Muszyński-przedstawiciel Cateringu Jedzenie Marzenie. Pan Filip w swojej prezentacji przedstawił nam historię oraz ofertę firmy. Specjalnością naszego nowego Partnera jest dostarczanie smacznych i zdrowych przekąsek na każdą okazję, o czym mieliśmy okazję przekonać się za sprawą cateringu, przygotowanego specjalnie dla uczestników naszego spotkania.

W kolejnej prezentacji Włącz się do gry o…STADIONY! – Piotr Matecki, Prezes Akademii Piłkarskiej Reissa, opowiedział o nowym obiekcie sportowym Akademii – APR Arenie Leszno, pierwszej w Wielkopolsce hali pneumatycznej.

W trakcie spotkania mieliśmy również okazję obejrzeć krótki film, przygotowany przez Pana Mateusza Kufla kierownika ds. marketingu Centrum Rozrywki Gravitacja. Film został stworzony specjalnie na potrzeby naszego wydarzenia, dzięki niemu w pełni poznaliśmy atuty miejsca, w którym mieliśmy przyjemność się spotkać.

Na zakończenie część prelekcyjnej wystąpił pan Bernard Broński-Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym oraz Prezes Polskiego Związku Kręglarskiego. Pan Bernard opowiedział nam o historii bowlingu oraz udzielił kliku praktycznych wskazówek, które wykorzystaliśmy w grze.

Po prezentacjach przyszedł czas na część integracyjną – turniej bowlingowy o charakterze drużynowym. Sportowych emocji i zaciętej rywalizacji nie brakowało. Wszystkie zespoły wykazały się ogromnym zaangażowaniem w walce o wspólny sukces. Członkowie poszczególnych drużyn wzajemnie się motywowali, wykazując jednocześnie ducha rywalizacji fair play. Ostatecznie przyznaliśmy 3 nagrody zespołowe oraz dwie indywidualne – dla najlepszego zawodnika oraz zawodniczki.

Wszystkim zebranym gościom dziękujemy za świetną zabawę i zaangażowanie!

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *